Ara
Close this search box.
dCS ROSSINI
dCS ROSSINI
Previous slide
Next slide

ROSSINI

Rossini, ileri teknoloji mühendisliği mükemmel işçilik ve zamansız bir estetikle birleştirir. Vivaldi sistem ile ortak teknikleri paylaşan Rossini, benzersiz bir dCS deneyimi sunar. Rossini ürün serisi Player, DAC, CD/SACD transport ve Clock’tan oluşmaktadır.

DAC, CD ve Müzik Akışı Çaları bir araya getiren bu entegre oynatıcı, en gelişmiş dCS teknolojilerini tek bir zarif tasarımda bir araya getirerek, dingin, müzikal ve keyif verici bir müzik sistemi oluşturur.

DAC

Tam bir esneklik ve rakipsiz bir müzikal ifade için tasarlanan Rossini DAC, efsanevi dCS Ring DACTM ve sinyal işleme platformunun yanı sıra özel bir yüksek performanslı UpnP müzik aktarıcıya da sahiptir.

Rossini 1. kalite ana saat, doğruluk ve titreşimde önder seviyede kontrol sunar. Rossini elektronikleri ile eşleştirildiğinde daha da fazla alan, derinlik ve müzikal gerçekçilik duygusu sunar.

Sertlik, titreşim direnci ve yankısız çalışmada mükemmel performans elde etmek için tasarlanan Rossini Transport, gümüş disklerden şaşırtıcı düzeyde ayrıntı çıkaran, sessize yakın ve güçlü bir performansa sahiptir.