Ara
Close this search box.

MARINE AV/IT VE OTOMASYON

OTOMASYON

MERKEZİ

DAGITIM

Kabin içerisinde cihaz istenmediği takdirde tüm ses ve görüntü cihazlarını uygun boyutlu ve havalandırmalı bir ana merkezde toplar, CAT veya FIBER kablolar ile ses ve görüntü sinyallerini mekanlara dağıtırız. Bu durumda kabin içerisinde sadece bir televizyon ve kumanda kontrolü için bir iPad veya benzeri bir tablet bulunur..

OTOMASYON

AUDIO & VIDEO

SİSTEMLER

Cihazların lokal yerleşimi öngörülüyor ise projenin başlangıcında plan ve çizimler üzerinde çalışarak mekanlara uygun cihazları belirler, gerekiyorsa özel üretimlerine başlarız.

OTOMASYON

KABLOLU

VE KABLOSUZ

NETWORK

Projelerde kullandığımız son teknoloji ürünleri tekne genelinde özel kurgulanmış kablolu VLAN ağlar üzerinden merkeze bağlıyor, birbirleri arasında oluşabilecek etkileri sıfıra indiriyoruz.

OTOMASYON

SİBER

GÜVENLİK

Kablolu ve kablosuz bu ağları Kerio veya muadili firewall cihazlar kullanıp özel kurallar oluşturarak, tekne genelinde, içerden ve dışardan gelebilecek saldırılara karşı siber güvenlik tesis ediyoruz.

OTOMASYON

SES, GÖRÜNTÜ

AYDINLATMA VE PERDE

OTOMASYONU

Tek bir tablet ile AV, aydınlatma, klima ve perde otomasyonu sağlıyor, tek bir tuş dokunuşu ile kabin içerisinde değişik atmosferler yaratıyoruz.

OTOMASYON

AYDINLATMA

KONTROLÜ

Sadece kabin içerisindeki aydınlatmaları değil, tekne dış ortamında da renk değiştiren RGB+W LED ve spotlar ile birlikte DMX su altı lambalarını bir tablet veya cep telefonundan kumanda edebileceğiniz sistemler kuruyoruz.

OTOMASYON

KLİMA, ISITMA, CCTV VE BENZERİ SİSTEMLERİ

OTOMASYONA DAHİL ETME

Hem AV sistem cihazlarının bulunduğu ortamların hem yaşam mekanlarının nem ve ısılarını konfor seviyelerinde tutacak sistemler tasarlıyoruz.