Ara
Close this search box.
Pass Labs INT-25

Pass Labs INT-25 ufak yapısıyla uygun fiyata sunulabilen A Sınıf bir stereo birleşik güçlendirici. Düşük çıkış gücü sayesinde daha basit bir single ended/tek sonlu devreye sahip olmanın ve sinyal yolunda daha az eleman bulunmasının avantajını kullanıyor. Bu aynı zamanda tüm sinyal katlarındaki istenmeyen geri besleme bozulmalarının da önüne geçmek demek.  

Basit ve daha az elemanlı kazanç katları hız ve stabiliteyi iyileştiriyor. Düşük voltaj kullanmanın anlamı kazanç katlarını daha yüksek denge akımlarında kullanıp, A Sınıf çalışmanın derinlerine inmek demek.

Her biri 700 vat/40 amper ölçüm değerine sahip yeni Power FET teknolojisi, bir çift endüstriyel eleman ile ufak transistörlerden oluşan onlarca paralel transistör sırasının yerini alıyor.

Yeni sürekli akım devresi ile sıcaklık çökmelerinin önüne geçildiği ve akım bombesi gibi bir sorun yaşanmadığı için hoparlöre doğrudan, denge dirençleri olmadan, mümkün olan en düşük bozulma ve en yüksek sönümleme faktörü ile bağlanıyor. Dejenerasyon olmaması da yine hem verimi hem A Sınıf çalışma akımını yükseltiyor, böylelikle düşük empedanslı ve reaktif yüklere karşı daha büyük bir A Sınıf çalışma elde ediliyor.

Stereophile dergisi INT-25 incelemesi için tıklayın

Müziğe yeni bir nefes

INT-25’in güçlendirici katı herhangi bir DC servo ya da frekans telafisi olmadan direk eşleniyor, müziğe ne bir şey katıyor ne de ondan bir şey eksiltiyor.

Tüm Pass güçlendiricilerde olduğu gibi burada da teknoloji ve yapı, sadece dinleme deneyimine katkıda bulunuyorlar. INT-25 mükemmel ölçümlere sahip, ancak en özel olan şey sahip olduğu kaliteler. Mükemmel özellikteki ürünlerin genelde kuru ve sıkıcı bulunduğu bir endüstride bu güçlendirici, müziğe yeni bir nefes katıyor.